Uprzejmie informujemy, że od września bieżącego roku Szkoła Walk KIME wprowadza nowy system karnetowy i będzie wydawać indywidualne karty członkowskie wszystkim uczestnikom zajęć.

W czasie wakacji wprowadziliśmy również wielkie zmiany w wyglądze całego klubu. Wszystko dla polepszenia jakości treningów i Waszej wygody.

Za kilka dni "odpalimy" również nowy serwis internetowy na adresie: www.szkolawalk.pl.

W związku z kompleksowymi zmianami, Szkoła Walk nie będzie już kontynuowała współpracy z firmą Benefit Systems S.A. oraz Jej podobnymi systemami.

Jedynymi benefitami, które na Was czekają w Szkole Walk już od września, są:

- nowe, rewelacyjne programy szkoleniowe

- odświeżony skład kadry instruktorskiej - Wielkie Nazwiska

- nowe sztuki walki, nie występujące w KIME do tej pory

Bądź z nami i śledź zmiany!

We wrześniu dla wszystkich dotychczasowych uczestników zajęć Szkoły Walk - wyjątkowe zniżki przy zakupie nowych karnetów.

Sprawdź nas! Jesteśmy najlepsi dla Ciebie.