Zmiany w grafiku zajęć podczas okresu wakacyjnego 2022 - prosimy o zapoznanie.

Szanowni Państwo,

W związku z nadejściem Wakacji, i zakończeniem roku szkolnego, pragniemy poinformować o zachodzących zmianach w grafiku zajęć podczas okresu wakacyjnego.

Wraz z dniem 24.06.2022 grupy Sztuki Walki KIDS Poniedziałek + Środa 16:30 oraz

Sztuki Walk KIDS Wtorek + Czwartek 17:00 odbywać będą zajęcia we Wtorki i Czwartki od godziny 17:00.

Grupy Karate Poniedziałek + Środa 17:30, Krav Maga Wtorek + Czwartek 18:00 i Crosstraining Piątek 18:00 odbywać będą zajęcia z Samoobrony, Technik walki i treningów motorycznych we Wtorki i Czwartki o godzinie 18:00

Grupa Boks odbywać trening będzie we Wtorki i Czwartki o godzinie 19:00

Dodatkowo informujemy, że ze względu na plastyczność planów wakacyjnych, dopuszczamy możliwość podzielenia karnetów miesięcznych na konkretne tygodnie w okresie wakacyjnym. W przypadku chęci skorzystania z takiej możliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia szczegółów.