Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

 

SALA 1  (SALA 2)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
4 - 6 lat
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
7 - 11 lat
Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkoleniowe
16.30
21.00
możliwość organizacji imprez od 10:00 w sobotę i w niedzielę
Karate kadets
17.15
18.15
Sztuki walki Kids
17.15
18.00
Karate kadets
17.15
18.15
Sztuki walki Kids
17.15
18.00
Krav Maga
18.00
19.00
Krav Maga
18.00
19.00
Boks młodzież
od 10 lat
18.00
19.00
Karate masters
18.15
19.30
Karate masters
18.15
19.30
Boks
19.00
20.00
Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Cross Fitness
19.30
20.30
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Kick Boxing
20.00
21.00
Boks
21.00
22.00
Boks
21.15
22.15

Poniedziałek

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15
  • Karate kadets
    17.15 - 18.15
  • Karate masters
    18.15 - 19.30
  • Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00
  • Boks
    21.15 - 22.15

Wtorek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00
  • Krav Maga
    18.00 - 19.00
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Środa

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15
  • Karate kadets
    17.15 - 18.15
  • Karate masters
    18.15 - 19.30
  • Cross Fitness
    19.30 - 20.30
  • Boks
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00
  • Krav Maga
    18.00 - 19.00
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Piątek

  • Boks młodzież
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00
  • Kick Boxing
    20.00 - 21.00

Sobota

  • Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkoleniowe
    16.30 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
4 - 6 lat
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
7 - 11 lat
Sztuki walki Kids
17.15
18.00
Sztuki walki Kids
17.15
18.00

Poniedziałek

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15

Wtorek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00

Środa

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15

Czwartek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
4 - 6 lat
Sztuki walki Kids
16.30
17.15
7 - 11 lat
Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkoleniowe
16.30
21.00
możliwość organizacji imprez od 10:00 w sobotę i w niedzielę
Karate kadets
17.15
18.15
Sztuki walki Kids
17.15
18.00
Karate kadets
17.15
18.15
Sztuki walki Kids
17.15
18.00
Karate masters
18.15
19.30
Karate masters
18.15
19.30

Poniedziałek

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15
  • Karate kadets
    17.15 - 18.15
  • Karate masters
    18.15 - 19.30

Wtorek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00

Środa

  • Sztuki walki Kids
    16.30 - 17.15
  • Karate kadets
    17.15 - 18.15
  • Karate masters
    18.15 - 19.30

Czwartek

  • Sztuki walki Kids
    17.15 - 18.00

Sobota

  • Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkoleniowe
    16.30 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Cross Fitness
19.30
20.30

Środa

  • Cross Fitness
    19.30 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Boks młodzież
od 10 lat
18.00
19.00
Boks
19.00
20.00
Boks
21.00
22.00
Boks
21.15
22.15

Poniedziałek

  • Boks
    21.15 - 22.15

Środa

  • Boks
    21.00 - 22.00

Piątek

  • Boks młodzież
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Krav Maga
18.00
19.00
Krav Maga
18.00
19.00

Wtorek

  • Krav Maga
    18.00 - 19.00

Czwartek

  • Krav Maga
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Ju-Jitsu
20.00
22.00

Wtorek

  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Czwartek

  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Kick Boxing
20.00
21.00

Piątek

  • Kick Boxing
    20.00 - 21.00

 

 

SALA 2  (SALA 1)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Rodzinne soboty
ze sztukami walki
10.30
11.30
Cross Fitness Parents
16.30
17.15
Cross Fitness Parents
16.30
17.15
MMA
18.00
19.00
MMA
18.00
19.00
Street Workout
18.00
19.00
Street Workout
18.30
19.30
Street Workout
18.30
19.30
Boks młodzież
od 10 lat
19.00
20.00
Karate Team
juniors + seniors
19.00
20.00
zajęcia dodatkowe
poza karnetem podstawowym
Cross Fitness
19.30
20.30
Private Reserve
19.30
20.30
Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Samoobrona dla Kobiet
20.00
21.00
Aiki Jujutsu
20.00
21.00
samoobrona
Aiki Jujutsu
samoobrona
20.30
21.30
Kick Boxing
20.30
21.30

Poniedziałek

  • Cross Fitness Parents
    16.30 - 17.15
  • Street Workout
    18.30 - 19.30
  • Cross Fitness
    19.30 - 20.30
  • Aiki Jujutsu
    20.30 - 21.30

Wtorek

  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks młodzież
    19.00 - 20.00
  • Samoobrona dla Kobiet
    20.00 - 21.00

Środa

  • Cross Fitness Parents
    16.30 - 17.15
  • Street Workout
    18.30 - 19.30
  • Private Reserve
    19.30 - 20.30
  • Kick Boxing
    20.30 - 21.30

Czwartek

  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Piątek

  • Street Workout
    18.00 - 19.00
  • Karate Team
    19.00 - 20.00
  • Aiki Jujutsu
    20.00 - 21.00

Sobota

  • Rodzinne soboty
    10.30 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Karate Team
juniors + seniors
19.00
20.00
zajęcia dodatkowe
poza karnetem podstawowym

Piątek

  • Karate Team
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Cross Fitness
19.30
20.30

Poniedziałek

  • Cross Fitness
    19.30 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Boks młodzież
od 10 lat
19.00
20.00

Wtorek

  • Boks młodzież
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Street Workout
18.00
19.00
Street Workout
18.30
19.30
Street Workout
18.30
19.30

Poniedziałek

  • Street Workout
    18.30 - 19.30

Środa

  • Street Workout
    18.30 - 19.30

Piątek

  • Street Workout
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MMA
18.00
19.00
MMA
18.00
19.00
Kick Boxing
20.30
21.30

Wtorek

  • MMA
    18.00 - 19.00

Środa

  • Kick Boxing
    20.30 - 21.30

Czwartek

  • MMA
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Samoobrona dla Kobiet
20.00
21.00

Wtorek

  • Samoobrona dla Kobiet
    20.00 - 21.00

 

 

Partnerzy

 

     prosport