Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

 


 

GRAFIK ZAJĘĆ OD 1 WRZEŚNIA 2021 R.

NA PORANNY BOKS ZAPRASZAMY OD 13.09.

PN sala A PN sala B WT sala A WT sala B ŚR sala A ŚR sala B CZ sala A CZ sala B PT sala B SB sala B ND sala A
07:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
07:30
07:45
08:00
10:00
Aikido
10:00
11:30
Aikibudo
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Aikibudo
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:15
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikido
20:00
21:30
Aikido
20:00
21:30
20:15
Ju-Jitsu
20:15
22:00
Ju-Jitsu
20:15
22:00
20:30
Rezerwacja
20:30
21:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

PN sala A

PN sala B

WT sala A

WT sala B

ŚR sala A

ŚR sala B

CZ sala A

CZ sala B

PT sala B

SB sala B

ND sala A

PN sala A PN sala B WT sala A WT sala B ŚR sala A ŚR sala B CZ sala A CZ sala B PT sala B SB sala B ND sala A
07:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
07:30
07:45
08:00
10:00
Aikido
10:00
11:30
Aikibudo
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
17:30
17:45
18:00
Aikibudo
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:15
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikido
20:00
21:30
Aikido
20:00
21:30
20:15
Ju-Jitsu
20:15
22:00
Ju-Jitsu
20:15
22:00
20:30
Rezerwacja
20:30
21:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

PN sala A

PN sala B

WT sala A

WT sala B

ŚR sala A

ŚR sala B

CZ sala A

CZ sala B

PT sala B

SB sala B

ND sala A

PN sala A PN sala B WT sala A WT sala B ŚR sala A ŚR sala B CZ sala A CZ sala B PT sala B SB sala B ND sala A
07:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
07:30
07:45
08:00
10:00
Aikido
10:00
11:30
Aikibudo
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
18:00
Aikibudo
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:15
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikido
20:00
21:30
Aikido
20:00
21:30
20:15
Ju-Jitsu
20:15
22:00
Ju-Jitsu
20:15
22:00
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

PN sala A

PN sala B

WT sala A

WT sala B

ŚR sala A

ŚR sala B

CZ sala A

CZ sala B

PT sala B

SB sala B

ND sala A

PN sala A PN sala B WT sala A WT sala B ŚR sala A ŚR sala B CZ sala A CZ sala B PT sala B SB sala B ND sala A
07:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
Boks
07:15
08:15
07:30
07:45
08:00
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:00
Boks
19:00
20:15
Boks
19:00
20:15
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
Ju-Jitsu
20:15
22:00
Ju-Jitsu
20:15
22:00
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

PN sala A

PN sala B

WT sala A

WT sala B

ŚR sala A

CZ sala A

CZ sala B

PT sala B

 

Partnerzy