Gimnastyka wielofunkcyjna obejmująca ćwiczenia wspomagające właściwy rozwój aparatu ruchu i koordynacji ruchowej.

Zajęcia ruchowe dla przedszkolaków i trochę starszych dzieci

Przyjmujemy maluszków już w wieku 4, 5, 6 lat.

Gimnastyka wielofunkcyjna obejmująca ćwiczenia wspomagające właściwy rozwój aparatu ruchu i koordynacji ruchowej.

Zapraszamy Twoje dziecko na ćwiczenia prowadzone przez formy zabawowe i zawierające elementy ruchowe wprowadzające do bezpiecznego treningu sztuk walki.

Wszechstronny program Sztuki walki kids zawiera w sobie elementy pochodzące z różnych sztuk walki. Składają się na niego podprogramy:

1.    judo - łagodna sztuka w podprogramie Judo Kids
- nauka umiejętnego unikania ciosów, wychodzenia obronną ręką z próby ataku, ale także nabywanie umiejętności bezpiecznych upadków

2.    taktyczne karate w podprogramie Karate Kids
- zabawa i koordynacja ruchowa oraz nauka bezpiecznych ćwiczeń z rówieśnikami, podstawa przyszłych umiejętności zawodniczych

3.    strategiczna krav maga w podprogramie Krav Maga Kids
- poza wprowadzeniem do świata sportów walki, rozwijanie zmysłu szeroko pojętej strategii zachowań w sytuacjach zagrożeń oraz ich wcześniejsze przewidywanie.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne!