Wszystkich uczestników tegorocznego obozu Gasshuku KIME 2014 z Shihanem Dariuszem Bajkowskim 7 Dan i zaproszonymi mistrzami zagranicznymi, którzy korzystają z naszego przejazdu grupowego informujemy, że wyjazd nastąpi w piątek, 22. sierpnia b.r. o godzinie 10.35 autokarem firmy PolskiBus.

Zbiórka i sprawdzenie obecności: piątek, 22. sierpnia, godzina 9.45 - Warszawa Bielany, Dworzec autobusowy "Metro Młociny" peron 1.
Przejazdem koordynuje Sensei Robert Brzeziński 3 Dan. Tel. kom. 604 411 811.

W mailu do uczestników podamy szczegóły przyborów treningowych do zabrania ze sobą.

Podczas Gasshuku będziemy gościć takich mistrzów, jak:

Thomas Casale 7 Dan, Nowy Jork, USA - Prezydent IUKO

Siergiej Mirutenko 7 Dan, Mińsk, Białoruś - szef wyszkolenia Karate Fudokan i Kobudo w Białorusi

Nazim Nasirov 6 Dan, Grodno, Białoruś - szef wyszkolenia Federacji Karate i Kickboxingu w Grodnie

Życzymu udanego obozu!