Kolega Michał Wojtyczka, 2 Dan karate, instruktor, pasjonat sztuk walki był wieloletnim uczestnikiem zaawansowanych treningów w KIME. Po zdobyciu uprawnień instruktorskich, przez kilka sezonów prowadził również zajęcia w naszej Szkole Walk. W związku ze zmianami zawodowymi na początku roku 2020, Michał musiał pożegnać się z regularnym uczestnictwem w życiu sportowym KIME, a sytuacja związana z pandemią spowodowała, że dopiero w ostatni weekend 24 października, podczas seminarium dla czarnych pasów karate (które w Szkole Walk KIME poprowadził Sensei Robert Sworek 8 Dan z Pozanania), nadarzyła się okazja do spotkania się na forum grupy treningowej.
Szef trenerów KIME, Shihan Dariusz Bajkowski 7 Dan, wręczył Michałowi podziękowania za wieloletnią współpracę z naszym klubem. Mamy nadzieję, że sensei Michał będzie nas odwiedzał w miarę Swoich obecnych możliwości.
Pozdrawiamy serdecznie!