Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ NA BICIE REKORDU W TRENINGU ONLINE W RAMACH PROJEKTU "SUZUKI BOXING CHALLENGE"! POCZĄTEK O GODZINIE 16:30 W APLIKACJI ZOOM

Wszyscy trenerzy i wszystkie dzieciaki uczestniczące w programie Akademii Boksu Olimpijskiego zapraszamy na facebookową stronę: POLSKI BOKS OLIMPIJSKI i prosimy o zalogowanie się do grupy bijącej rekord.
Po zalogowaniu się do grupy otrzymujemy kod dostępu do Zooma i od 16:30 trzeba się zalogować do aplikacji w celu uczestniczenia w treningu.
Chodzi o to, żeby jak najwięcej było nas zalogowanych i jak najwięcej wzięło udział w  treningu.

Ze wszystkich zorganizowanych treningów prosimy o przesłanie krótkiego filmiku czy załączenie kilku zdjęć które PZB użyje do zmontowania filmu z wydarzenia.

 

Trening odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do wideokonferencji zostanie udostępniony grupie - https://www.facebook.com/groups/297001914646331 - wraz ze szczegółowymi instrukcjami dołączenia do treningu.


PROSIMY O PEŁNĄ MOBILIZACJĘ ;)

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy