Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

Szanowni Klienci,

w związku z decyzją rządu w sprawie przedłużenia izolacji, treningi będą nadal zawieszone do końca Świąt Wielkanocych - do 14 kwietnia włącznie. Dziękujemy za wpłaty za opłaty karnetowe zgodnie z obowiązującymi karnetami. W związku z przerwą w treningach wydłużamy ważność Państwa karnetów o ten okres. Zachęcamy do śledzenia strony na Facebooku, gdzie proponujemy Państwu treningi w domu. Trzymajmy się razem w tych trudnych chwilach i  #zostańmy w domu!

 

 

 

 

 

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy