Egzaminy na kolejne stopnie karate odbędą się 18 grudnia w godzinach treningów. Przypominamy, że adepci do 14 roku życia mają prawo zdawania egzaminów cząstkowych na tzw. belki pasa karate. Osoby starsze muszą zaliczać od razu cały stopień kyu. Informacje dodatkowe moża uzyskać w biurze szkoły walk lub u trenerów. Opłaty muszą być wniesione pprzed egzamnem gotówką lub przelewem na konto klubu UKS Gymnasion. Dyplomy potwierdzające uzyskanie stopień karate będą wydane przez oficjalny Polski Związek Karte zarejestrowany w Ministerstwie Sportu. Życzymy powodzenia w zdobowaniu nowych kolorów karateckich pasów.