Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

Mistrzostwa Polski Karate

17 listopada 2019 w pięknej hali sportowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zostały rozegrane XV Mistrzostwa Polski Karate wg regulaminów tradycyjnego karate Fudokan. Nasz klub KIME Wystawił tym razem skromną, 3-osobową reprezentację i zdobyliśmy 2 medale. Oba w konkurencji kata indywidualnego. Ciekawostką jest, że zostały one zdobyte przez syna i tatę: Szymon w chłopcach zdobył złoto, a Przemek w seniorach zdobył brąz. Serdecznie gratulujemy tego wyniku im i instruktorowi Jarkowi. Doceniamy też wielkie wysiłku Wiktora, który tum razem tylko otarł się o strefę medalową. Wszystkich chętnych ćwiczyć karate wg formuły olimpijskiej lub tradycyjnej, zapraszamy do naszych sekcji treningowych.

 

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy