W środę 29. maja KIME Szkoła Walk bierze udział w Festynie Rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 362 (ul. Czumy 8). W związku z tym przenosimy nasze treningi karate do szkoły. Festyn rozpocznie się o godz. 16:00.

Plan treningów:

- dzieci z godz. 16:30 przychodzą na boisko szkolne i ćwiczą o 16:30

- pozostali karatecy ćwiczą o 17:30.

Obowiązuje strój treningowy karate + obuwie sportowe. W przypadku treningu na boisku ćwiczymy w butach. W przypadku treningu na rozłożonych matach, zdejmujemy buty i ćwiczymy boso.

Festyn trwa do ok. godz. 20:00. Zawiera w sobie wiele konkursów, występów, atrakcji. Zapraszamy serdecznie rodziców do udziału razem z dziećmi!

Strona WWW SP 362

Uwaga!

W przypadku trwającego deszczu – informować się u szefa trenerów: Shihan Dariusz Bajkowski 7 dan, kom.: 512258561.

• Sztuki walki KidsCzwartek, 17.15 - 18.00
  • Krav MagaCzwartek, 18.30 - 19.30
  • Karate TeamPiątek, 19.00 - 20.00juniors + seniors
    zajęcia dodatkowe