Jak co roku, Szkoła Walk uczestniczyła w obozie wakacyjnym ze sztukami walki.

Jastrzębia Góra przywitała nas w lipcu piękną pogodą, dzięki czemu większość naszych zajęć mogliśmy przeprowadzać na świeżym powietrzu.

W te wakacje obóz obfitował w wiele niespodzianek sportowych. Oprócz programu rekreacyjnego i wycieczkowego, odbyliśmy zajęcia sportowe z karate oraz samoobrony.

Gościem specjalnym obozu był Szef Wyszkolenia Federacji Karate Tradycyjnego i Kickboxingu z Grodna, Shihan Nazim Nasirov 7 Dan, który przeprowadził wyjątkowe zajęcia super skutecznej samoobrony.

Więcej informacji oraz filmiki z naszego obozu znajdziecie w kanałach Youtube i na Facebooku.

• Rodzinne sobotySobota, 10.30 - 11.30ze sztukami walki
  • Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkolenioweSobota, 16.30 - 21.00możliwość organizacji imprez od 10:00 w sobotę i w niedzielę
  • Sztuki walki KidsPoniedziałek, 16.30 - 17.154 - 6 lat
  • Karate Kadets + JuniorsPoniedziałek, 17.15 - 18.15