W sobotę w hali CRS Bielany został rozegrany X Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan. Szkoła Walk Kime wystawiła skromną reprezentację w składzie: Zosia Mroziuk, Szymon Mazurek, Kuba Wyrzykowski, Paweł Mroziuk, Agata Koss, Norbert Zawadka, Cezary Mazurek, Igor Kuszewski, Tomek Siudalski oraz Igor Trzpil. Kimowicze dzielnie walczyli w swoich kategoriach i konkurencjach. Zdobyliśmy siedem medali w tym pięć złotych i dwa brązowe. Nasi medaliści to: Szymon Mazurek 1 m. w kata i 1 m. w kihon, Agata Koss 1 m. kata kobudo, Cezary Mazurek 1 m. w kata i 1 m. w kata kobudo, Zofia Mroziuk 3 m. w kihon, Tomasz Siudalski 3 m. w kata. Od razu mocniej zabiło serce naszemu Shihanowi Dariuszowi Bajkowskiemu 7 Dan, który ze startem naszej Młodzieży wiązał duże nadzieje. No i nie zawiedliśmy!
Wszystkim: Zawodnikom, Rodzicom i Trenerem, gratulujemy!