Od przewrotu wprzód do wspinaczki po ścianach

Przekrojowy, wszechstronny trening ogólnorozwojowy z dużą ilością elementów siłowych, gimnastycznych i akrobatycznych. Jeden z najlepszych sposobów na zyskanie idealnie wysportowanej sylwetki i silnych, sprawnych mięśni.

Zajęcia Street Workoutu w Szkole Walk prowadzi Adam Gutowski - absolwent AWF Warszawa, pasjonat wszelkiego rodzaju gimnastyki i trudnych zadań treningowych.

Treningi: ogólnorozwojowy, przygotowawczy i techniczny prowadzone są w obiektach Szkoły Walk, które są wyjątkowo dobrze wyposażone do odbywania tego typu zajęć. W sezonie wiosenno-letnim wychodzimy też z treningiem na zewnątrz celem próbowania swoich sił w warunkach naturalnych.

Zawsze z trenerem, zawsze bezpiecznie.