Instruktor Polskiej Federacji Aikido z licencją i państwowymi uprawnieniami instruktora samoobrony, gimnastyki korekcyjnej i rekreacji ruchowej.

Instruktor w międzynarodowej organizacji Gyakute-Do Aiki-Jujutsu. Ze względu na swoje szybkie postępy, w 2010 roku, został zakwalifikowany do programu, indywidualnego Toku Szkoleniowego PFA, przeznaczonego dla wybijających się adeptów aikido, zaś rada techniczna PFA wyraziła zgodę na przyspieszenie jego egzaminu mistrzowskiego w listopadzie 2011 r.

Polecamy jego zajęcia aiki-jujitsu młodzieży i osobom dorosłym, gdzie szybko można nauczyć się podstaw skutecznej samoobrony.
Dzięki swojej łagodnej osobowości chętnie trenuje dzieci.

• Rodzinne sobotySobota, 10.30 - 11.30ze sztukami walki
  • Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkolenioweSobota, 16.30 - 21.00możliwość organizacji imprez od 10:00 w sobotę i w niedzielę
  • Sztuki walki KidsPoniedziałek, 16.30 - 17.154 - 6 lat
  • Karate Kadets + JuniorsPoniedziałek, 17.15 - 18.15